Naše vína

ochutnejte

Většina našich vín, která jsme vyrobili ve Vinařství Červinka, byla prokvašena spontánně, bez přidání sušených kvasinek - s výjimkou aromaticky výrazných odrůd. Vína zrají několik měsíců na jemných kalech a dochází k jejich promíchávání. S výjimkou síry a případně bentonitu se vyhýbáme komerčním přípravkům a zrání vína necháváme na přírodě.

 

Vyrábíme širokou škálu vín a odrůd, od suchých vín až po sladká. Červené víno u nás najdete pouze suché. Hrozny zpracováváme za pomoci technologie, která patří k té nejmodernější, kterou lze aktuálně pořídit.

Naše vína vám rádi pošleme až na místo určení, spolupracujeme s dopravní společností TOPTRANS.

Gastro kolekce
Gastro kolekce Vinařství Červinka zahrnuje svěží, lehce pitelná vína s nižším zbytkovým cukrem, která jsou oblíbenou součástí nabídky v gastro zařízeních po celé ČR, stejně jako každého letního grilování na zahradě.
Zobrazit gastro kolekci
Velká kolekce
V naší Velké kolekci mají své čestné místo vína, která jsme po pečlivých degustacích my nebo odborná porota označili jako ta nejlepší, která se nám v daném roce urodila. Hodí se pro výjimečné příležitosti stejně jako pro posezení s přáteli.
Zobrazit velkou kolekci
Speciální kolekce
Ve Speciální kolekci najdete naše vína té nejvyšší kvality, vyrobená z rezistentních odrůd jako je Hibernal, Malverina nebo Solaris, která si dle našeho názoru zaslouží speciální pozornost. Zaujmou nejen ty, které láká něco nového.
Zobrazit speciální kolekci
Vyberte si víno podle barvy
Bílá vína
V naší nabídce najdete kvalitní bílá vína z Moravy, pocházející z našich vlastních vinic pod Pálavou. Nechybí samozřejmě typická odrůda pro Pálavu – Ryzlink vlašský.
Zobrazit všechna bílá vína
Růžová vína
Naše jakostní růžová vína vyrábíme  s nižším zbytkovým cukrem, aby si zachovala svou svěžest. Naší specialitou je růžové víno Medina.
Zobrazit všechna růžová vína
Červená vína
V nabídce našich červených vín najdete Cabernet Sauvignon a a Dornfelder, obě představují kvalitní suchá vína, která si nejlépe vychutnáte s výhledem na Pálavu.
Zobrazit všechna červená vína
Ceník vín
V případě zájmu o ceník našich vín zadejte prosím vaši e-mailovou adresu a my vám aktuální ceník zašleme.
 
 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.