Víno pod Pálavou je zážitek i dárek

přesvědčte se společně

Teambuilding a firemní akce

Hledáte originální náplň firemní akce nebo  teambuilding pro vaši firmu, během které budete mít možnost budovat týmového ducha a zároveň dostatek prostoru si v neformální atmosféře promluvit a poznat se navzájem? Zkuste teambuilding na Pálavě přímo ve vinici.

V dobré společnosti našich vín se můžete na jedno odpoledne vcítit do kůže vinaře, vyzkoušet si práce ve vinici, pochutnat si na stylovém pikniku a změřit své síly ve vinařském víceboji, případně zakončit zábavné odpoledne ve vinici vynikajícím plnohodnotným obědem ve stínu stromů na dotek od vinohradu s výhledem na Novomlýnské nádrže. Vinice má neomezenou kapacitu, program i ubytování pro velké skupiny zajistíme společnými silami s našimi partnery,.

odměnte sebe a kolegy v pohodové atmosféře rodinného vinařství

Firemní víno

Jsme jedním z největších pěsitelů na Pálavě, proto máme dostatek vína i pro vaše soukromé účely. Rádi vám vybereme to pravé firemní víno, navrhneme a opatříme ho etiketou a vyexpedujeme přímo k vám – ať už jako vánoční dárek, poděkování obchodním partnerům za dosavadní spolupráci, oslavu výročí firmy nebo pro mnoho jiných příležitostí.

Degustace ve sklípku na Pálavě

Pokud chcete během vašeho výjezdního zasedání ochutnat jižní Moravu, náš degustační sklep je vám k dispozici. Pohostíme až 35 osob během degustace našich vín doplněné o degustační sousto, studený nebo teplý catering a pravou moravskou cimbálovou muziku. Další prostor nabízí naše krytá terasa a téměř neomezené možnosti pro degustace i firemní akce mají naše vinice.